18:30
Олімпійський тиждень

З 10.09 по 14.09.2018 р. в нашій школі було проведено Олімпійський тиждень. Розпочався він з урочистого відкриття, де було оголошено план тижня, проведення видів змагань на кожен день. На урочистому відкритті тижня був присутній головний тренер збірної команди району по футболу Шинкаренко Євген Васильович, який звернувся до всіх присутніх з привітальним слово, він побажав учням міцного здоров’я, якомога більше займатися спортом, відзначив результати учнів школи та подарував футбольний м’яч. У перший день змагань з шашок серед учнів середньої та старшої ланки були такі результати: І місце зайняв Волошенюк А. (10 кл.), ІІ місце – Голодніков О. (9 кл.); ІІІ м.- Бондар Д. (7 кл.). Серед учнів початкової школи І місце виборола Осика Д. (4 кл.), ІІ місце – Дмитрієнко Д. (3 кл.) та ІІІ місце зайняв Костецький Д. (3 кл.). На другий день відбулися змагання з армреслінгу. В старшій ланці місця розподілилися таким чином: І місце – Булка А. (10 кл.), ІІ місце – Кулеша Д. (8 кл.), ІІІ місце – Волошенюк А. (10 кл.). Серед учнів 5-7 класів І місце виборов Карнаухов В. (7 кл.), ІІ місце – Недільницький М. (7 кл.), ІІІ місце – Крисальний О. (5 кл.). Серед учнів початкової ланки І місце отримав Бойко І. (4 кл.), ІІ місце – Панічук І. (2-А кл.), ІІІ місце – Дмитрієнко Д. (3 кл.). Наступним видом змагань була легка атлетика. У старшій ланці серед хлопців у всіх трьох видах змагань – стрибки у довжину з місця, «човниковий» біг 4Х9 і біг на швидкість 30 м – І місце зайняв учень 10 класу Волошенюк А.; ІІ місце у бігу на 30 м, «човниковому» бігу та ІІІ місце зі стрибків зайняв учень 9 класу Голодніков О.; ІІ місце зі стрибків і ІІІ місце з «човникового» бігу отримав учень 8 класу Кулеша Д.; ІІІ місце з бігу на швидкість 30 м виборов учень 9 класу Петрів О. Серед дівчат місця розподілилися наступним чином: І місце зі стрибків і «човникового» бігу, ІІ місце з бігу на 30 м зайняла учениця 8 класу Кириченко О.; І місце з бігу на 30 м та два ІІ місця – з «човникового» місця та стрибків у довжину з місця - виборола учениця 9 класу Підлужна В.; два третіх місця - з «човникового» бігу та бігу на 30 м – виборола учениця 9 класу Царук Ю.; ІІІ місце зі стрибків у довжину з місця дісталося учениці 8 класу Удовицькій А. Серед учнів 5-7 класів були такі результати: серед хлопців І місця зі стрибків у довжину з місця, «човникового» бігу та ІІ місце з бігу на 30 м виграв учень 7 класу Недільницький Н.; І місце з бігу на 30 м і ІІ місце стрибків у довжину з місця зайняв Карнаухов В. (7 кл.); ІІ місце з «човникового» бігу та ІІІ місце зі стрибків у довжину з місця виборов учень 5-Б класу Голембовський В.; ІІІ місце з «човникового» бігу зайняв Крисальний О. (5-А кл.). Серед дівчат І місце зі стрибків у довжину з місця та два ІІІ місця по бігу зайняла учениця 7 класу Жанковська Т.; І місце з бігу на 30 м і ІІ місце зі стрибків у довжину з місця в учениці 5-А кл. Удовицької С.; І місце з «човникового» бігу виборола учениця 7 класу Нех А.; два ІІІ місця з однаковим результатом у стрибках у довжину з місця зайняли учениці 6 класу Маткевич Д. та Сіянко А. За традицією Олімпійський тиждень закінчився спортивними змаганнями »Тато, мама, я – спортивна сім’я». У цікавій і захоплюючій боротьбі переможцем стала сім’я Кулай, представники 2-А класу. Під час закриття тижня усі переможці та призери були нагороджені грамотами.

Переглядів: 302 | Додав: хімік | Рейтинг: 0.0/0