Новобузька ЗОШ №10

Головна сторінка

ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Раді вітати Вас на нашому сайті!

Десята школа - це школа, де вас зрозуміють 

     У мальовничому степовому містечку  Новому Бузі на розі вулиць Романа Шухевича та Якова Куцого серед безлічі будівель знаходиться дивна дитяча країна, що  складається з Новобузької загальноосвітньої школи I- III ступенів № 10 та дитячого садка "Ромашка”. Ця країна постає справжньою оазою, чудовим маленьким гайочком і вабить до себе людей, адже саме біля школи проходить траса Міжнародного значення. По цій трасі зручно дібратися до школи маршрутним таксі.  Господарями цієї дивної країни є колектив вихованців та учнів разом з досвідченими педагогами.

Сьогодні ми кращі,ніж були вчора

Наші контактні дані:

Наша адреса: вулиця Романа Шухевича, 1   місто Новий Буг,   Новобузький район, Миколаївська область

Тел. (805151) 9-12-07

E-mail: nbschool10@ukr.net

Web-сайт : http://novibyg10.at.ua

Новий Web-сайт школи: https://nbschool10.e-schools.info/news

 

 

Офіційна сторінка школи у Facebook - будьте з нами кожного дня !           
 

     Стратегічна мета школи: здорова, освічена, вихована, інтелектуально розвинена людина, патріот своєї країни, творча особистість, здатна до саморозвитку, до праці в новій суспільно-політичній ситуації.

      Мета школи: створення для кожної дитини умов для одержання освіти на рівні своїх можливостей; забезпечення морального, інтелектуального, художньо - естетичного розвитку учнів, виховання патріота, громадянина демократичного суспільства.

      Принципи роботи школи: створення такого освітнього середовища, що дає змогу всім учням забезпечити однакові можливості для розвитку й застосування їхніх потенційних здібностей, надає кожній дитині право реалізувати найголовнішу потребу особистості, яка розвивається, - самовизначитись і самореалізуватись в повсякденному житті, тобто не готуватися до майбутнього , а жити вже сьогодні.

Пріоритетні напрямки роботи школи:

 • Створення умов для досягнення кожним учнем гарантованого рівня освіти на основі державних освітніх стандартів;
 • Профільна підготовка учнів;

 • Впровадження і забезпечення безперервного курсу інформатики у 2 -11 кл. для отримання учнями професійних навичок роботи на сучасних комп'ютерах;

 • Пошук, розробка і впровадження нових педагогічних форм і методів для здійснення індивідуального підходу до навчання і виховання;

 • Залучення учнів школи до участі в різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах як засіб виявлення здібностей, схильностей дітей, а також як засіб самоствердження і самовираження;

 • Організація позаурочної та позакласної роботи для максимального розкриття здібностей учнів і виявлення їх інтересів;

 •  Створення доброзичливої атмосфери, що сприяє розкриттю потенційних можливостей учнів

     В нашій школі панує тверде переконання, що кожен учень - це унікальна і неповторна індивідуальність. Наше завдання — зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу. Тому наша головна мета полягає у створенні атмосфери турботи і підтримки учнів, яка б сприяла розвитку їхніх можливостей, задовольняла їхні інтелектуальні, соціальні, та емоційні потреби. У школі цінують почуття незалежності, яке поєднується з відповідальністю за виконання своїх обов’язків, заохочують індивідуальні інтереси, шанують допитливість, потяг до знань. Школа є місцем, де учні здобувають перші навички життя в демократичному суспільстві. Наш навчальний заклад є наочним приладом практичної реалізації принципу громадсько-державного управління освітою. Саме відмова від авторитарних методів організації шкільного життя, партнерство задля спільного успіху дали можливість створити школу як відкриту педагогічну систему, яка легко сприймає нові ідеї, продукує освітні ініціативи, відгукується на волевиявлення всіх учасників освітнього процесу.

     У нас діє рада школи, батьківський комітет, учнівський парламент, десятки об'єднань за інтересами.

     Учні вчаться робити усвідомлений вибір, голосуючи з різних питань — починаючи з того, якою буде форма одягу в їхньому класі, і закінчуючи тим, хто буде головою учнівського парламенту.

     Якщо ви завітаєте до школи в другій половині дня, ви побачите репетицію хореографічного ансамблю, помітите, з яким задоволенням діти грають у шахи або тренуються у спортивних секціях, почуєте, як співають учні з вокального гуртка або розучують нову сцену . Усе це та багато іншого організовує центр творчості та дозвілля .Кожен учень школи щороку обирає тему творчої роботи та вчителя-консультанта, який допомагає у її підготовці.

     Ліга інтелектуальних ігор дає можливість вдосконалити себе кожному, кого приваблюють інтелектуальні пригоди та змагання умів.
Якщо вам пощастить, ви можете стати свідками проведення одного з традиційних шкільних свят. Ви можете тут зустріти у якості почесних гостей школи відомих письменників, політиків, митців, художників нашого міста та району.

      Матеріальна  база школи:     Див. фото

 • стадіон;
 • спортивний зал, гімнастичний зал;
 • комп’ютерний клас;
 • 10 навчальних кабінетів ;
 • вільний доступ до Інтернету;
 • бібліотека з читальним залом;
 • кабінети трудового навчання;
 • медичний кабінет;
 • 19 комп’ютерів та 8 ноутбуків;
 • 6 мультимедійних проектори ;
 • 2 інтерактивні мультимедійні дошки;
 • 6 телевізорів ;
 • їдальня;
 • методичний кабінет;
 • актовий зал.
 
 

                      

       

 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Неділя, 07.03.2021, 12:37
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 145

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0