Що нового….?
З 2021 -2022 н.р. Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст №10 почала працювати з електронним журналом та шоденниками в Нові знання , це є державним сервісом, безкоштовним.
Е-журнал та е-щоденник у школі: що це таке та як працюватиме
Усі українські школи можуть безкоштовно долучитися до сервісу, який дає змогу користуватися е-журналами та е-щоденниками. Він поширюється за підтримки Міністерства освіти. До проєкту ще на стадії пілоту вже долучилися 4182 школи в 176 містах країни. Сервіс виглядає як сайт, що надає доступ до різних сторінок, які містять дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання . Інформацію вноситимуть учителі, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати до неї доступ. Батьки в режимі онлайн цілодобово бачитимуть в е-щоденниках інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, стежитимуть за розкладом . Сайтом зможуть користуватися директор, адміністрація школи, вчитель, учень, батьки.
Що таке електронний журнал
Для кожного класу за кожним предметом створюється журнал. Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор. Батькам і учням журнал недоступний.
За допомогою електронних журналів вчителі за два кліки можуть:
- виставити оцінки;
- відзначити відсутніх;
- написати зауваження до оцінок і пропусків, залишити коментарі до уроків (наприклад, «контрольна робота»);
- внести домашні завдання.
За кожним предметом вираховується кількість пропусків і середня оцінка за чверть.
Що таке електронний щоденник
На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник.
У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (оцінки, пропуски, коментарі ), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень.
Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини. Однак, батьки учня матимуть доступ тільки до даних своєї дитини.
Що таке таблиця успішності?
Для кожного учня є зведена таблиця всіх оцінок, отриманих за чверть з усіх предметів. У таблицю також заносять усі пропуски, середній бал і оцінку за чверть з кожного предмету.
Можна навести мишку на клітину з оцінкою, тоді з'являється додаткова інформація про неї: ким і коли була виставлена, а також коментар учителя.
Таблиця успішності доступна як вчителям, так і батькам, і учням. Таким чином, можна легко і зручно простежити успішність кожного учня всередині чверті.
Що таке графіки успішності
Для кожного учня і кожного класу доступна статистика успішності в графічному вигляді.
Є можливість переглянути графіки успішності всередині обраної чверті, а також порівняти успішність в усіх чвертях навчального року.
Також можна переглянути статистику з обраних предметів або для певних учнів.
Доступний графічний рейтинг успішності учнів класів.