Літня мовна школа

 

     Володіння англійською мовою  є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

    Тому згідно методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України в школах стартували Літні мовні школи. Наша школа також не стояла осторонь даного питання. З  02.06.2015р. по 08.06.2015р. згідно наказу та плану роботи розпочала роботу Літня мовна школа « Let’s have fun with English” 

Така школа покликана спонукати школярів практично застосовувати знання мови, отриманої протягом навчального року. У  школі діти матимуть можливість спілкуватися іноземною мовою (англійською) та застосовувати її у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).

Основною формою діяльності школи  є організовані й цілеспрямовані заняття, які проводяться у вільний від навчального процесу час для розширення знань, умінь і навичок, розвитку самостійності, індивідуальних здібностей і нахилів учнів, а також їхніх інтересів і збагачення корисного відпочинку.

Основна мета Мовної школи — зацікавити учнів іноземною мовою (англійською) та сприяти самостійній підготовці вдома.

 

1-й день – відбувалася реєстрація учасників та вступні заняття. Учні приймали активну участь в вікторині «Що я знаю про англійську мову». Під час вікторини мали змогу показати свії знання як учні 1 класу, так і учні 2,3,4 класів.

 

2-й день – був присвячений природі та погоді. Учні згадали цікаві віршики та пісень про природу, які вони вивчали протягом року. Дуже захоплюючими виявилися майстер-класи з літературної творчості, де вихованці складали короткі вірші за поданими словами. Найбільше дітям запам’яталося створення колажів «Природа мого краю в майбутньому» або «Погода влітку у моєму місті.»

 

3-й день – розпочався з веселої зарядки на англійській мові, так як день був присвячений спорту. Діти познайомилися з відомими спортсменами країни та світу, переглядаючи презентацію. З 10.00  позмагалися та показали свою спритність та кмітливість в спортивній естафеті.

 

4-й день – мав назву «Свята в Україні та Британії». Учні поповнили свої знання про національні  свята Британії та порівняли традиції святкування деяких свят зі святкуванням цих самих свят в Україні. На знак виявлення любові та патріотизму до власної держави затанцювали патріотичний флешмоб « I love Ukraine».

 

5-й день – день фестивалю англійської пісні. Вихованці школи мали змогу спробувати себе в ролі співака або співачки. Також учні драматичного гуртка з англійської мови показали для малюків цікаву казку «Three little pigs.»  В день закриття Літньої мовної школи всі учасники отримали сертифікати та солодкий подарунок.

Документація з організації роботи мовної школи

('15','true|%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%8E%20%D0%B7%D1%96%20%D1%81%D0%B2%60%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%BC%20%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%B4%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8')>?